YASAL UYARI VE KULLANIM KOŞULLARI

ISSO GRUP web sitesine hoşgeldiniz. İş bu web sitesi, Türkiye ve KKTC sınırları dahilinde ISSO GRUP Ofislerinin portföylerinde bulunan gayrimenkullerin alım-satımı ve kiralanması hususunda bilgilerin paylaşımı için kurulmuştur.

Bu sitedeki her türlü görüntü, yazışmalar, ses, bilgi ve belgeler ticari  marka ve her türlü fikri mülkiyet, ISSO GRUP LTD.ŞTİ. ye ait olup telif haklarına tabidir. İzin alınmaksızın paylaşımda bulunmak, kopyalamak ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü doküman, görüntü, ses bilgi ve belge satılamaz ve/veya herhangi bir ticari amaç ile dağıtılamaz.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden  ISSO GRUP MİMARLIK MÜHENDİSLİK PROJE MÜŞAVİRLİK İNŞAAT KLM.SİS. İML.SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ ile www.issogrup.com.tr Web Sitesi’nin (“Web Sitesi”), Web Sitesi’ndeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, ISSO GRUP’un yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. www.issogrup.com.tr Web Sitesi’ni ziyaret edenlerin, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi’nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntülerle ISSO GRUP logosunun, başkaca web sitelerinde kullanımı, web, posta, mobil site vb. hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından ISSO GRUP sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dâhil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, internetin genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, ISSO GRUP ‘un hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

www.issogrup.com.tr sitesindeki bağlantılar sizi ISSO GRUP ağının dışına götürebilir ve ISSO GRUP, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve ISSO GRUP, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Tekfen veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

www.issogrup.com.tr Sitesi’nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde ISSO GRUP tarafından garanti edilmemektedir.


Web Sitesi’nde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı ISSO GRUP’un hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, ISSO GRUP veya bağlı şirketleri tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. ISSO GRUP veya bağlı şirketleri, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

ISSO GRUP, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Hesabınızı kullanmaya başlayın

favori evlerinizi ve daha fazlasını kurtarmak için

Sign up with email

Hesabınızı kullanmaya başlayın

favori evlerinizi ve daha fazlasını kurtarmak için

Powered by Estatik