ISSO GRUP bilgi koruma politikası

Sizden isminizi, telefon numaranızı ve e-mail adresinizi istiyoruz. Bu bilgiler sizin işlemlerinizi gerçekleştirirken, isteklerinizle ilgili bir sorununuz olduğunda sizinle temasa geçerken veya size işlemlerinizin elektronik konfirmasyonunu gönderirken bize yardımcı oluyor.

ISSO GRUP hangi bilgileri topluyor?

IP Adresi: Sitemizi ziyaret ettiğinizde IP adresinizi kaydediyoruz. Bu adres yalnızca sizin Internet Servis Sağlayıcınızı ( ISP ) tanımlar ve sizin şahsınızla ilgili herhangi bir bilgi içermez. Bu bilgiyi web sitemizin trafiğinin kaynağını daha iyi takip edebilmek için kullanıyoruz.

ISSO GRUP bilgilerinizi nasıl koruyor?

Kredi kartı detayları vb. güvenlik gerektiren bilgiler gerekli olduğunda Secure Socket Layer ( SSL ) adı verilen şifreleme teknolojisini kullanıyoruz.

Online anketler ve Başvuru formları

Herhangi bir online ankete katıldığınızda veya başvuru formu doldurduğunuzda belli kişisel bilgiler, örneğin telefon numaranız ve adresiniz gibi bilgiler vermeniz istenebilir. Bu bilgilerin isterseniz tamamını verebilir veya hiçbirini vermeyebilirsiniz. Bu anketlerin ve başvuruların bilgileri sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesini geliştirmek amacıyla kullanılacaktır

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Hesabınızı kullanmaya başlayın

favori evlerinizi ve daha fazlasını kurtarmak için

Sign up with email

Hesabınızı kullanmaya başlayın

favori evlerinizi ve daha fazlasını kurtarmak için

Powered by Estatik